Подробнее Запомнить город


Розмитнення евроблях: власники авто невдоволені новими правилами

09.11.18 , podrobnosti.ua
размер текста:

Верховна Рада напередодні ухвалила нові правила розмитнення автівок, як того вимагали власники єврономерів. Вартість процедури тепер визначатимуть за трьома показниками: базова ставка і два коефіцієнти - об'єм двигуна та вік автомобіля. Чим старше й потужніше авто - то дорожче власнику обійдеться його легалізація.
 
Ці зміни діятимуть і для машин, які переправили в Україну до ухвалення закону, і для тих, що пригнали після. Усім, хто встигне за перші два місяці дії закону зареєструвати авто - надається знижка. Проте власники єврономерів, які другий день пікетували під стінами парламенту, невдоволені новими змінами. Голосування зустріли вигуками "ганьба" і пообіцяли й далі боротися, аби розмитнення стало ще дешевшим.

... ...
 
Смотрите также
Комментарии
комментариев: 1
19:06 | 11.11.2018
Ирина
у меня ребенок замерзать зимой будет из-за цен которЫе идиот Гройсман на газ установил,кому нужны эти евробляхи да пусть их вообще запретят,из-за цены на газ нужно выходить и требовать разогнать это правительство и пусть себе заберут свои подачки которые они гордо субсидиями назвали до них никому эти позоррные субсидии не нужны были, а эти бляхи вообще большей части страны до одного места

...
Новости партнеров


новости
21.05.19
20.05.19


Жми «Подписаться» и получай самые интересные новости портала в Facebook!