Подробнее Запомнить город


23:51 | 24.11.2020
А воно ось як...
.................................................................................................................................................................................................................................................. Та хтож нас Українців та Україну, як державу,- хвалить за розведену, та випробувану на нашій українській базі,- управлінську "лібералістичну демократію", де править злочинна частина нац-меншин (з числа не працюючих по суботах) і така ж сама частина прокацапських, імперських, шовиністів-колоністів, - як не вороги, то друзі ворогів! .................................................................................................................................................................................................................................................. А нові, високо-технологічні підприємства з виробництва продукції з підвищеною додатковою вартістю на базі дорого-вартісної і рідкісної внутрі-державної сировини (наприклад: титану, урану, глин, ...) як не будувалися так і не будуються і така сировина як вивозилась, так і вивозиться,- у ще більших, подвійних кількостях з України. .................................................................................................................................................................................................................................................. Запаси такої сировини тають, країна і народ все біднішає і біднішає, а антиукраїнські, нац-меншинні *лігархи (фірташі, коломойши, пінчуки, ахметки і їх слуги) стають все багатшими і багатшими, продовжуючи гнобити та експлуатувати Украну, її народ, землю та надра...
07:02 | 25.11.2020
Запости эту хуйню 100 000 раз
На каждой ветке! А то тупым украинским свиньям с первого раза не доходит.
19:25 | 22.11.2020
русский
Слава великой России, она и хахлов сумела наибать!
15:26 | 24.11.2020
Великая Россия закончилась в 1917
Сейчас остался только бред в тупых головах шестёрок,да ядерная дубина,созданная коммунистами для защиты теперешних паханов
16:43 | 24.11.2020
так эта
Украина закончилась в 2014 году осталось только стадо одичавших украинских свиней -этноса подлежащего полному уничтожению.
16:13 | 23.11.2020
Путинская Расея наибала своих граждан.
Путин принял доллар по 27рублей , ведет к 100 !
17:29 | 23.11.2020
украинская свинья Ива-Шин опять СПИЗДЕЛА
У него лепра мозга и он скоро подохнет. Поэтому у него что ни пост то тупой вьicep.
17:44 | 23.11.2020
русский
Это в банановой республике Украине доллар - единственная твердая валюта в ущерб евро, а россияне давно убедились, что пока Путин у власти - рубль крепок как Кремлевская стена!
13:09 | 22.11.2020
Аноним
О. Арестович типичная жертва украинского образования. Кальмары не втягивают щупальца. А О. Арестович втягивает.
07:33 | 22.11.2020
З інтерв'ю О.Арестовича ТСН.ua від 20.11.2020 р."Кремль нагадує кальмара, якому добряче дали по щупальцях, і він їх втягує"
........................................................................................................................................................................................................................................................ ТСН.ua запитав у новопризначеного речника української делегації в ТКГ Олексія Арестовича: Чи можливий вихід Росії з Мінська? ........................................................................................................................................................................................................................................................ О.Арестович: Тоді їм кінець. Санкції посиляться так, що російська економіка впаде не за 10 років чи за 5, а за 1,5 місяця. Росія вперше заговорила про скорочення військового бюджету. Це наскрізь мілітаризована країна, яка веде зараз щонайменше 7 чи 9 війн в різних куточках світу. Якщо йдеться про скорочення військового бюджету, то реальний стан справ у Росії дуже поганий. І це наслідок санкцій. Спочатку вони казали, що наші "Іскандери" сміються, а насправді холодильник там давно вже перемагає телевізор. Там дуже погано з економікою, вони економічно не тягнуть, це ж видно було з Карабаху. Я дуже їм не раджу виходити з Мінська. По-перше, нова Адміністрація Байдена може до цього дуже погано поставитися. А, по-друге, навіть такі помірковані політики, як Макрон і Меркель, цього демаршу не сприймуть від слова взагалі. Це буде їхньою особистою поразкою.
08:35 | 22.11.2020
Запости эту хуйню 100 000 раз
На каждой ветке! А то тупым украинским свиньям с первого раза не доходит.
08:34 | 22.11.2020
З інтерв'ю О.Арестовича ТСН.ua від 20.11.2020 р."Кремль нагадує кальмара, якому добряче дали по щупальцях, і він їх втягує"
........................................................................................................................................................................................................................................................ ТСН.ua: Українська делегація запропонувала провести обмін полоненими до 24 грудня. У списку з нашого боку — близько 100 осіб. Правильно? ........................................................................................................................................................................................................................................................ О.Арестович: Так, і це насамперед військовослужбовці ЗСУ та співробітники спецслужб України, які потрапили в полон при виконанні бойових завдань. Кожен солдат і розвідник має знати, що ми їх повернемо, повернемо усіх наших громадян. ........................................................................................................................................................................................................................................................ ТСН.ua: Відповіді Москви так само немає? ........................................................................................................................................................................................................................................................ О.Арестович: Поки немає. Політичні радники ще влітку про це домовилися. На початку липня росіяни кажуть, що давайте списки на обмін розділимо на чотири категорії. Ми погодилися і вперше надали відповідні списки за цими категоріями 18 липня. Щомісяця ми подаємо цей перелік. Росіяни досі не розглянули ані наші списки, ні своїх не надіслали. Це триває ще з липня — за два місяці до початку демаршу, який вони влаштували у вересні. ........................................................................................................................................................................................................................................................ ТСН.ua: Ну, це ж спеціально робиться… ........................................................................................................................................................................................................................................................ О.Арестович: Коли ми просимо пояснити, що відбувається, вони відповідають лише одне: українська сторона не хоче і блокує обмін. Тоді не витримує вже Гайді Грау, спецпредставниця голови ОБСЄ. Вона каже: як же, і показує чотири листи української сторони. Вони роблять паузу, трішки червоніють і кажуть: ми повторюємо, що українська сторона блокує. Ну, мантра.
08:36 | 22.11.2020
Запости эту хуйню 100 000 раз
На каждой ветке! А то тупым украинским свиньям с первого раза не доходит.
08:35 | 22.11.2020
З прочитаного інтерв'ю О.Арестовича ТСН.ua від 20.11.2020 р."Кремль нагадує кальмара, якому добряче дали по щупальцях, і він їх втягує" можнливо зробити один єдиний і основний ВИСНОВОК:
........................................................................................................................................................................................................................................................ Проклята путинсько-кацапська гнило-болотна московщина не дасть згоди на припинення військових дій на Донбасі, чи виведення своєї наволочі з нього, окрім повної капітуляції України як Самостійної, Суверенної Держави, або ж взяття влади в Україні їхніми "опезежистами" на чолі з "кумом" Путина - Медведчуком! ........................................................................................................................................................................................................................................................ УКРАЇНЦІ! РОБІТЬ І ВИ ВИСНОВКИ інакше знову НЕ-ВОЛЯ, КАЦАПСЬКЕ КРІПАЦТВО!!!
08:34 | 22.11.2020
Запости эту хуйню 100 000 раз
На каждой ветке! А то тупым украинским свиньям с первого раза не доходит.
08:00 | 22.11.2020
Запости эту хуйню 100 000 раз
На каждой ветке! А то тупым украинским свиньям с первого раза не доходит.
15:08 | 21.11.2020
русский
А что продавать тупым хахлам, не протухшее же сало? Бизнес есть бизнес, бля!
11:01 | 21.11.2020
У США заявили, що Україна повинна бути вільна від окупації Росії
................................................................................................................................................................................................................................................................. Україна повинна бути вільною від втручання і агресії з боку Росії, включаючи припинення російської окупації Криму і виведення російських сил зі сходу України. Сполучені Штати підтримують український народ і пов'язані з Євромайданом надії на багату Україну. ................................................................................................................................................................................................................................................................. Про це заявила тимчасово повірений у справах США в Україні Крістіна Квін, передає посольство США. ................................................................................................................................................................................................................................................................. "Сім років тому українці зібралися на площі з вимогами до свого уряду почути їхній голос і продовжити євроатлантичну інтеграцію України. Ці дії громадян вивели Україну на шлях реформ, на якому було зроблено нелегке просування вперед", - заявила вона. ................................................................................................................................................................................................................................................................. При цьому Квін зазначила, що головним зусиллям України є зміцнення інститутів, які борються з корумпованими колами, що підкуповують суддів, народних депутатів і погрожують журналістам і громадянському суспільству. ................................................................................................................................................................................................................................................................. "Нові інститути, спрямовані на зменшення корупції, поглиблення партнерських відносин з НАТО і ЄС, стабільна банківська та енергетична галузі та активне залучення громадянського суспільства було б неможливим без Євромайдану. Потрібно ще чимало зробити, щоб здійснити прагнення Революції Гідності", - зазначила вона. ................................................................................................................................................................................................................................................................. Нагадаємо, 21 листопада в Україні відзначається День Гідності і Свободи. Свято 21 листопада був встановлений в пам'ять про події на Майдані 2013 року, з яких почалася Революція Гідності. ................................................................................................................................................................................................................................................................. Крім того, в центрі Києва заплановані заходи, приурочені до Дня Гідності і Свободи. ................................................................................................................................................................................................................................................................. АВТОР: РБК-УКРАЇНА
11:05 | 21.11.2020
Запости эту хуйню 100 000 раз
На каждой ветке! А то тупым украинским свиньям с первого раза не доходит.
10:49 | 21.11.2020
Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи - у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року
................................................................................................................................................................................................................................................................. У цей день відзначають сьому річницю початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності у листопаді 2013 — лютому 2014 року, вшановуватимуть громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. ................................................................................................................................................................................................................................................................. Революція Гідності — політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 року до лютого 2014 року, викликані відходом політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальшою протидією цьому курсу. ................................................................................................................................................................................................................................................................. У зв’язку з подіями під час Революції Гідності, указом п’ятого президента України у квітні 2016 року державному закладу “Меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні — Музей Революції гідності” було надано статусу національного. ................................................................................................................................................................................................................................................................. Втім, напередодні Дня Гідності та Свободи до музею Революції Гідності 19 листопада прийшли з обшуком. ................................................................................................................................................................................................................................................................. Пізніше у СБУ заявили, що обшуки в зазначеному музеї проводились через підозри посадовців у розкраданні коштів, виділених на реконструкцію об’єкта цього меморіального комплексу. У прокуратурі Києва теж припустили розкрадання коштів, виділених на музей. ................................................................................................................................................................................................................................................................. У Офісі Президента виступили з заявою, що обшуки в приміщенні Музею Революції Гідності напередодні річниці початку Майдану точно не сприяють суспільній злагоді у державі. Зокрема, Мінкульт і УІНП також відреагували на обшуки у музеї. ................................................................................................................................................................................................................................................................. Джерело: УНН
10:50 | 21.11.2020
Запости эту хуйню 100 000 раз
На каждой ветке! А то тупым украинским свиньям с первого раза не доходит.
10:38 | 21.11.2020
А шо
у России можно было купить качественное?
10:50 | 21.11.2020
так это
Сало. Сало вы покупаете у России.
09:20 | 21.11.2020
Шлемо привітання всім УКРАЇНЦЯМ!
ВІТАЄМО всіх УКРАЇНЦІВ з сьогоденням - 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи — день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та початком Революції Гідності 2013 року!!! З Днем Святого МИХАЇЛА (МИХАЙЛА)!!!
10:51 | 21.11.2020
Запости эту хуйню 100 000 раз
На каждой ветке! А то тупым украинским свиньям с первого раза не доходит.
10:36 | 21.11.2020
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи — день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року
........................................................................................................................................................................................................................................................ У Києві поліція посилила заходи безпеки у місцях проведення заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи. Так, локації перевірять вибухотехніки та кінологи. Про це повідомляє УНН із посиланням на відділ комунікації ГУНП у місті Києві. ........................................................................................................................................................................................................................................................ “Працівники структурних підрозділів поліції спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України забезпечуватимуть публічну безпеку та порядок на локаціях, де заплановано проведення відповідних заходів. Згідно з раніше поданими заявками, сьогодні, 21 листопада, у столиці заплановано проведення кількох заходів з нагоди 7-ї річниці початку Революції Гідності та Дня Свободи. У зв’язку з цим, правоохоронці, нацгвардійці, рятувальники, підрозділи вибухотехніків та кінологів, а також поліція діалогу забезпечуватимуть охорону громадського порядку у місцях проведення заходів, переважно — це центральна частина столиці”, — сказано у повідомленні. ........................................................................................................................................................................................................................................................ Зазначається, що задля координації дій правоохоронців та негайного реагування, у разі зміни оперативної обстановки чи виникнення позаштатних ситуацій, у столичному главку поліції Києва працює ситуаційний центр. ........................................................................................................................................................................................................................................................ “На локаціях, де проходитимуть акції за масової участі громадян, перед початком їх проведення спеціалісти вибухотехнічної служби та кінологи зі службовими собаками проведуть ретельну перевірку. Разом із тим, правоохоронці посилили охорону і на центральних станціях столичного метрополітену. Аби не допустити конфліктних ситуацій та порушень громадського порядку, співробітники поліції діалогу та інших профільних служб проводитимуть превентивні заходи з учасниками заходів, а при необхідності — вибіркові поверхневі перевірки громадян”.
10:27 | 21.11.2020
Запости эту хуйню 100 000 раз
На каждой ветке! А то тупым украинским свиньям с первого раза не доходит.
10:23 | 21.11.2020
Людмила Денісова, омбудсмен
........................................................................................................................................................................................................................................................ “Чи можна уявити матір, яка мовчить, коли її дитину б’ють? Звісно ні. Не змовчали і українці 2004 році, коли вони відстоювали своє виборче право. ........................................................................................................................................................................................................................................................ Не змовчали вони і у листопаді 2013 року, коли стали на захист прав і свобод людини і громадянина, а також бажання розбудовувати демократичну правову державу з європейським вектором". ........................................................................................................................................................................................................................................................ „Що могло бути страшнішим пекельної ночі, коли розганяли та били студентів силовики?“, — здавалося мені тоді... А далі — масові розстріли та нищівна пожежа у Будинку профспілок на Майдані”. ........................................................................................................................................................................................................................................................ "Кожен день, проведений на Майдані не асоціюються зі страхом — була безсила лють від неможливості зупинити кровопролиття. Туга та скорбота за невинними душами, які ціною власного життя змінили новітню історію нашої держави назавжди у моїй пам’яті та моєму серці”. ........................................................................................................................................................................................................................................................ “Боротьба за Свободу та Гідність триває і до сьогодні. Українці на Сході нашої країни ризикують втратити життя, щоб вибороти право для кожного з нас жити в Незалежній Україні. Пам’ятаймо про це! З Днем Гідності та Свободи!”
09:26 | 21.11.2020
Запости эту хуйню 100 000 раз
На каждой ветке! А то тупым украинским свиньям с первого раза не доходит.
09:13 | 21.11.2020
Шлемо привітання всім УКРАЇНЦЯМ!
ВІТАЄМО всіх УКРАЇНЦІВ з сьогоденням - 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи — день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та початком Революції Гідності 2013 року!!!
09:15 | 21.11.2020
Запости эту хуйню 100 000 раз
На каждой ветке! А то тупым украинским свиньям с первого раза не доходит.
1
2
3

Имя:*
Текст сообщения:*
Код:
Введите код на картинке: *
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!


Жми «Подписаться» и получай самые интересные новости портала в Facebook!