Подробнее Запомнить город


Одіссея команди «Фаїни». Завершення

размер текста:

Після кількамісячного утримання в полоні сомалійських піратів та досить складного морського переходу судно наближається до порту Момбаса. Українська сторона та кенійські партнери напередодні завершили підготовку до зустрічі екіпажу в порту — йдеться перш за все про надання медичної та, за потреби, психологічної допомоги виснаженим у полоні морякам. Окрім того, у вівторок до міста Момбаса вилетіли представники судновласника та українських фірм–експортерів зброї. Їхнім основним завданням є підготовка умов для негайної заміни екіпажу, яка має відбутися ще до розвантаження судна в порту, а також, звісно, перевірка технічного стану озброєнь на борту «Фаїни».

А вчора об 11.00 ранку до Момбаси відбув президентський спецлітак з українською делегацією у складі представників секретаріату Президента України та Служби зовнішньої розвідки.

До столиці Кенії вилетів і кореспондент «УМ», він одним з перших зможе поспілкуватись з екіпажем «Фаїни». Як пережили більш ніж чотиримісячний полон моряки та що відчули вони, коли нарешті переконались у остаточному завершенні своїх поневірянь, читайте у наступному номері.

ДО РЕЧІ

А ми на волі!


У другій половині вівторка 9 лютого до порту Ель–Фуджейра в Об’єднаних Арабських Еміратах прибуло звільнене тиждень тому судно «Боспорус продіджі» з вісьмома українцями та трьома громадянами Туреччини на борту. Для зустрічі членів екіпажу до порту прибули співробітники посольства України в ОАЕ. Разом з дипломатами звільнених моряків зустріли й представники компанії судновласника. Вони мають здійснити заміну екіпажу судна, після чого моряки зможуть відбути на Батьківщину. За інформацією дипломатичного відомства України, всі члени екіпажу почуваються добре.

... ...
 


Комментарии
комментариев: 0

...
Новости партнеров


Дайджест
22.05.18, ubr.ua
Водители активно ищут замену дорожающему ввозу литовцев. И находят - перегнанные с американского континента авто, на которые ставят украинские номера.
22.05.18, Вести
Украинцев, которые ищут лучшей жизни за границей, становится все больше.
22.05.18, Дело
Нерешенной остается роль международных экспертов при выборе судей антикоррупционного суда.
В этом году цены на проезд в поездах вырастут дважды.
22.05.18, Сегодня
Разрешат свободу движения денег. Эксперты: может быть отток СКВ.
22.05.18, ubr.ua
Банкиры не говорят об укреплении гривны и ждут выплат по НДС со стороны Госказначейства.
21.05.18
21.05.18, ubr.ua
На каких условиях можно продавать иностранным инвесторам.
21.05.18, Газета.ru
Президент Болгарии предлагает построить прямой газопровод из России.
19.05.18
18.05.18
17.05.18
16.05.18


Жми «Подписаться» и получай самые интересные новости портала в Facebook!