Подробнее Запомнить город


Одіссея команди «Фаїни». Завершення

размер текста:

Після кількамісячного утримання в полоні сомалійських піратів та досить складного морського переходу судно наближається до порту Момбаса. Українська сторона та кенійські партнери напередодні завершили підготовку до зустрічі екіпажу в порту — йдеться перш за все про надання медичної та, за потреби, психологічної допомоги виснаженим у полоні морякам. Окрім того, у вівторок до міста Момбаса вилетіли представники судновласника та українських фірм–експортерів зброї. Їхнім основним завданням є підготовка умов для негайної заміни екіпажу, яка має відбутися ще до розвантаження судна в порту, а також, звісно, перевірка технічного стану озброєнь на борту «Фаїни».

А вчора об 11.00 ранку до Момбаси відбув президентський спецлітак з українською делегацією у складі представників секретаріату Президента України та Служби зовнішньої розвідки.

До столиці Кенії вилетів і кореспондент «УМ», він одним з перших зможе поспілкуватись з екіпажем «Фаїни». Як пережили більш ніж чотиримісячний полон моряки та що відчули вони, коли нарешті переконались у остаточному завершенні своїх поневірянь, читайте у наступному номері.

ДО РЕЧІ

А ми на волі!


У другій половині вівторка 9 лютого до порту Ель–Фуджейра в Об’єднаних Арабських Еміратах прибуло звільнене тиждень тому судно «Боспорус продіджі» з вісьмома українцями та трьома громадянами Туреччини на борту. Для зустрічі членів екіпажу до порту прибули співробітники посольства України в ОАЕ. Разом з дипломатами звільнених моряків зустріли й представники компанії судновласника. Вони мають здійснити заміну екіпажу судна, після чого моряки зможуть відбути на Батьківщину. За інформацією дипломатичного відомства України, всі члени екіпажу почуваються добре.

... ...
 


Комментарии
комментариев: 0

...
Новости партнеров


Дайджест
20.10.18, ubr.ua
Как только Госказначейство начнет платежи по НДС, валютчики поднимут цену доллара.
Як формується ціна на газ для населення, від чого вона залежить, чого чекає від уряду МВФ, і чому українцям варто чекати на новий етап підвищення.
Мораторий очевидно нарушает Конституцию Украины.
20.10.18, ubr.ua
Украинцы ринулись оспаривать в судах коммунальные долги, чтобы получить субсидию.
ТОП-10 красных карточек для экономики Украины.
20.10.18, Голос UA
Прежде нынешнего повышения тарифов на газ, они уже выросли на 860%, а нормы потребления сократились, как минимум, на 55%. Эксперты отмечают стремительное обнищание населения, и напоминают, что оно потребляет газ украинской добычи, стоимость которого гораздо ниже цены импорта.
Если президент будет наплевательски относиться к выполнению собственных приказов и планов, следующие катастрофы.
20.10.18, Газета.ru
Украинские власти утвердили повышение цен на газ для населения.
19.10.18
19.10.18, ubr.ua
Верховная рада дала добро на запуск процедуры банкротства физических лиц.
19.10.18, Financial club
С начала октября гривна медленно укреплялась, и в конце минувшей недели доллар на межбанке даже упал ниже отметки 28 грн/долл.
18.10.18
17.10.18
16.10.18


Жми «Подписаться» и получай самые интересные новости портала в Facebook!