Подробнее Запомнить город


ВПЕРШЕ: міжнародна виставка з Києва приїжджає в Запоріжжя

24.09.19
размер текста:

Що? Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної галузі MiningWorld Ukraine

Де? Виставковий центр «Козак-Палац» (вул. Перемоги, 70б)

Коли? 8-10 жовтня 2019

Caterpillar, Hitachi, Komatsu, Liebherr, БЕЛАЗ, Doosan, JCB, Scania, Iveco, Sandvic, METCO, Deutz – ці бренди відомі навіть далеким від добувної промисловості українцям. Техніка і технології цих індустріальних гігантів, а також ще 100 виробників із Німеччини, Чехії, Швеції, Італії, Великобританії, Китаю, Польщі, Угорщини, Білорусі і, звичайно, України, вперше будуть продемонстровані спеціалістам ключових добувних підприємств Запоріжжя та інших індустріальних регіонів.

Проведення MiningWorld Ukraine’2019 цього року в Запоріжжі не є випадковим: навколо трикутника, який утворюють Запоріжжя, Дніпро та Кривий Ріг, знаходяться найбільші промислові агломерації України – Кривбас і Донбас. Придніпровський економічний район є центром гірничодобувної, металургійної, енергетичної і машинобудівної промисловості, а також районом присутності індустріальних гігантів.
Техніко-технологічне оснащення – ключова умова ефективності індустріального підприємства. Саме сучасні технології, обладнання і спецтехніка для видобутку, переробки і транспортування корисних копалин мають вирішальний вплив на економічні показники добувного підприємства: обсяги виробітку, асортимент продукції, дохід від реалізації промислової продукції і т.п. Тому для виконання економічних планів технічні спеціалісти – від технічного директора, головного інженера, енергетика, геолога, маркшейдера і до спеціаліста з матеріального забезпечення – мають знати про наявні новинки обладнання і мати змогу порівняти пропозиції різних постачальників. Організатори очікують побачити на виставці 3000 керівників та фахівців з Придніпровського економічного району та інших гірничопромислових регіонів країни та зарубіжжя.
На виставці будуть представлені: кар'єрна спецтехніка і обладнання; гірниче машинобудування; бурова, прохідницька, подрібнювально-сортувальна техніка, інструмент; технології пошуку, розвідки, видобутку корисних копалин; машини та обладнання для переміщення і транспортування сировини; електрообладнання; запчастини, ГТВ, мастила; системи автоматизації процесів; безпека і екологія гірничих робіт, а також спецтехніка для дорожнього та промислового будівництва.
Великий внесок в обізнаність технічних спеціалістів робить ділова програма: конференції, тематичні засідання фахівців, круглі столи, присвячені актуальним питанням важкої промисловості. Традиційно 8 жовтня відбудеться Форум надрокористувачів за участю голови Державної служби геології на надр Олега Кирилюка. Вперше буде підбито підсумки конкурсу «Кращий надрокористувач України».
Захід проходить за підтримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Державної служби геології та надр України, Запорізької Торгівельно-промислової палати, Всеукраїнської Спілки виробників будматеріалів України. Організатором події є виставкова компанія України – ДП «Прем’єр Експо» (ITE Group PLC).

Офіційний сайт заходу www.miningworld.com.ua.


Добувна галузь України на карті світуВідповідно з звіту World Mining Data 2018 зробленого на замовлення МОК Всесвітнього добувного конгресу (World Mining Congresses) Україна із обсягами видобутку 96.9 млн. т займає 27 місце в світі за обсягом видобутку корисних копалин.

Залізо і феросплави


7 місце з видобутку заліза: 40 млн. т і 2.6% світового ринку (після Австралії, Бразилії, Китаю, Індії, Росії та ПАР)
8 місце з видобутку марганцю: 492 тис. т і 3.2% світового ринку (після Австралії, Бразилії, Китаю, Габону, Гани, Індії та ПАР)
6 місце з видобутку титану: 340 тис. т і 4.9% світового ринку (після Австралії, Канади, Китаю, Мозамбіку і ПАР)

Кольорові метали


2 місце з видобутку галію: 10 т і 5.2% світового ринку (після Китаю)
5 місце з видобутку германію: 1 т і 0.8% світового ринку (після Китаю, Японії, Росії та США)

Нерудні корисні копалини


12 місце з видобутку бентонітової глини: 220 тис. т і 1.4% світового ринку (після Бразилії, Китаю, Чехії, Німеччини, Греції, Індії, Ірану, Японії, Росії, Туреччини і США)
8 місце з видобутку графіту: 12 тис. т і 1.1% світового ринку (після Бразилії, Канади, Китаю, Індії, КНДР, Мексики і Росії)
6 місце з видобутку каоліну: 2.3 млн. т і 6% світового ринку (після Китаю, Чехії, Німеччини, Індонезії, США)
9 місце з видобутку цирконію: 29.3 тис. т і 2.1% світового ринку (після Австралії, Китаю, Індонезії, Кенії, Мозамбіку, Сенегалу, ПАР, США)

Горючі та енергетичні корисні копалини


14 місце з енергетичного вугілля: 25 млн. т і 0.5% світового ринку (після Австралії, Канади, Китаю, Колумбії, Індії, Індонезії, Казахстану, КНДР, Польщі, Росії, ПАР, США та В’єтнаму)
10 місце з коксового вугілля: 6.5 млн. т і 0.6% світового ринку (після Австралії, Канади, Китаю, Індії, Казахстану, Монголії, Польщі, Росії та США)
10 місце з урану: 1.2 тис. т і 1.6% світового ринку (після Австралії, Канади, Китаю, Казахстану, Намібії, Нігеру, Росії, США і Узбекистану)
Джерело: https://www.world-mining-data.info/wmd/downloads/PDF/WMD2018.pdf

... ...
 


Комментарии
комментариев: 0

...
Новости партнеров


Дайджест
В американском обществе хватает проблем, однако телекартинка часто врет.
Пенсии украинцев не соответствуют реальному прожиточному минимуму.
02.06.20
02.06.20, Страна
Руководитель Южмаша рассказал о чувствах после полета ракеты Илона Маска.
02.06.20, Страна
Власти уже придумали как будут выполнять обязательства перед МВФ в части коммуналки.
01.06.20
Михаил Каменев видит как положительные, так и отрицательные качества в работе полиции.
СММ ОБСЕ зафиксировала работы по восстановлению российскими оккупационными силами бывших позиций на участке разведения сил около Петровского.
29.05.20
Экспорт государств «большой двадцатки» в январе—марте 2020 года, когда в большинстве стран еще только начинали действовать карантинные ограничения, уже сократился на 4,3% в сравнении с предыдущим кварталом.
29.05.20, 112
Впервые за много лет в тендерах по закупке смазочных материалов госкомпанией засветились новые фигуранты.
29.05.20, Страна
Почему рекордно ускорился обвал украинской промышленности
29.05.20, Страна
Зеленский 28 мая подал в Раду законопроект о воинском учете.
28.05.20
27.05.20
25.05.20
22.05.20
21.05.20
19.05.20
15.05.20
13.05.20
12.05.20
08.05.20
07.05.20
06.05.20
05.05.20
04.05.20


Жми «Подписаться» и получай самые интересные новости портала в Facebook!