Подробнее Запомнить город


«Торпеда» Богословська поцілить у корму Яценюка

03.06.09 , forpost
размер текста:

Росте Інна Германівна, росте... Двічі вона ловила облизня, ідучи до парламенту у складі пінчуківських проектів КОП та «Віче». Тепер Богословська пішла ганьбитися на вибори цілого Президента. Знову-таки виконуючи волю зятя незабутнього Данилича. І отримуючи від нього астрономічні кошти. Чергове позорище – але ж який масштаб!

Зазначимо, що свій похід на президентські перегони Богословська супроводила ядучими репліками на адресу лідерів Партії регіонів. Мовляв, Янукович – мужик непоганий, але надто піддатливий на чужі впливи. Ну, безвільний такий... Це на подяку за милостиве надання політичного притулку і місця у списку двічі битому на парламентських виборах електоральному інвалідові. На додачу наречена журналістами «Богохульською» за особливості свого дискурсу діячка ще й знущально пообіцяла, що в новому парламенті створить з ПР коаліцію. Ото щастя буде Януковичу!

Перефразовуючи Маяковського, «якщо погаслу зірочку намагаються роздмухати – значить, це комусь потрібно». Кому потрібно – загадка невелика.

Коли першу скрипку у масованій піар-кампанії Інни Германівни грають всі три пінчуківських телеканали та газета «Факти», найтупіший аналітик впевнено тицьне пучкою у її фінансиста.

Трохи розумніший згадає його ім’я та по батькові – Віктор Михайлович.

А навіщо вже втретє цей, безумовно, недурний чолов’яга, який всілякими правдами і неправдами заробив свої мільярди, гатить шалені бабки фактично (даруйте за фрейдизм) у прірву? На це запитання легко отримати відповідь, взявши до уваги дві обставини: по-перше, ЗМІ, контрольовані Пінчуком, активно піарять ще й Арсенія Яценюка; по-друге, елементарний контент-аналіз останніх висловлень Інни Германівни (вже після проголошення «великого походу») демонструє: вона намагається якнайболісніше вкусити Тимошенко і Януковича – і поодинці, й разом, у складі гіпотетичної «широкої коаліції». Зате зберігає шанобливу мовчанку стосовно Арсенія Петровича. До речі, зі зворушливою єдністю обоє обіцяють вивести на новий Майдан народ у разі запровадження виборів Президента у парламенті.

Звідси простий висновок, якого вже дійшли всі серйозні оглядачі:

Богословську запущено в якості технічного кандидата Яценюка. Так званої «торпеди», яка має відбити шматки електорату Тимошенко і Януковича, а потім «злити» їх справжньому кандидату.

У минулій статті було написано про тих людей, які очолили місцеві структури «Фронту змін» Яценюка. А у пропонованому увазі читача матеріалі буде подано інформацію про «славний» життєвий шлях найнятої для носія третього рейтингу «торпеди». Це дасть певне додаткове уявлення і про самого Яценюка. Адже народної мудрості «який їхав – таку й здибав» ще ніхто не скасовував.

Почнемо з того, що в кінці 70-х років минулого століття мама-юрист пристроїла донечку Інночку до престижного юридичного інституту, потім – в адвокатуру і заочну аспірантуру. Причому не де-небудь, а в Інституті держави і права Академії наук СРСР у Москві. І вибила навіть велику на той час дивину – стажування у США. Але туди молоду Богословську не пустили компетентні органи. За офіційною версією самої Інни Германівни – через її мало не антирадянські погляди. За неофіційною – через вельми сумнівне моральне обличчя. Чи там який інший орган тіла. Невдаха-стажувальниця образилася – і припинила співробітництво з московським інститутом.

У 1992 році молода юристка потрапила на роботу до правової колегії Державної Думи – був такий консультативний орган при Президенті України.

Цікаво, що в офіційній біографії Інна Германівна вказує восьмирічний стаж аудиторської роботи. І це викликає закономірний подив. Адже за часів СРСР такого явища як «аудит» взагалі не було, а сама Богословська писала про себе, що працювала адвокатом.

Між тим, її власна фірма «Міжнародна аудиторська служба» з’явилася в Харкові вже у 1994 році. Тут явно є якийсь пробіл, про який не хоче згадувати наша героїня. Але ліквідувати його допомогли харківські журналісти, які добре пам’ятають, «як гартувалася торпеда».

У 1993 році в Харкові майбутній «есдек» Володимир Шепетін створив та очолив адвокатську фірму «Міжнародна юридична служба». Туди ж потрапила на роботу з районної юридичної консультації Інна Германівна. Не будемо звертати увагу на чутки про особливо близькі стосунки Богословської та Шепетіна. Об’єктивно цьому «діячеві», якого вважали тісно пов’язаним з криміналітетом, справді потрібен був енергійний юрисконсульт – бажано без особливих моральних обмежень. Адже у патронованих Шепетіним спортзалів, де тренувалися рекетири, частенько виникали специфічні юридичні проблеми. Крім того, якщо вірити ЗМІ http://fraza.ua/stenograms/19.09.07/42212.html , багато юридичних клопотів виникало при тінізації доходів шепетінських підприємств і їх приховуванні від оподаткування. Всі ці питання потрібно було вирішувати з правоохоронцями, дуже часто – «конвертовими» методами. Саме цими проблемами і опікувалася наша «героїня». Набула корисних навичок і корисних зв’язків.

Але згодом у Інни Германівни заграли нездорові амбіції – і вона вирішила прибрати до рук юридичну фірму Шепетіна, ставши її директором. Повела інтригу, проте битву за фірму, яка стала через конфлікт на межу розвалу, кінець-кінцем програла. Навіть грошей майже не вивела.

Зате дуже скоро у Харкові з’явилася фірма під назвою, яка щось дуже нагадувала – «Юридична міжнародна служба». А очолила її особисто Інна Германівна. І фірма почала заробляти непогані гроші. Питання лише в тому, яким чином.

Ось що пишуть про цей період життя Богословської Інтернет-видання: «Знаючі люди стверджують, що «стартонути» їй допомогли харківські тіньовики, які колись тісно співробітничали з Медведчуком і Ко. Серед таких згадуються Геннадій Кернес (він же Гепа, зараз в чині секретаря Харківської міськради підриває авторитет Партії регіонів на Слобожанщині) і нині покійний заступник голови СДПУ (о) Володимир Шепетін. Обох народні чутки пов'язують із злочинним світом. Казали, що Шепетін мав спільні справи з покійними київськими кримінальними «авторитетами» Савлоховими. Доречно подивуватися – що робила інтелігентна жінка в такій непристойній компанії? Знаючі люди стверджують: допомагала легалізувати капітали, зароблені потом і кров'ю (чужими), а також залагоджувати проблеми із законом. Називаючи речі своїми іменами – працювала звичайнісінькою «пральнею» криміналітету.

Тісне знайомство з колишніми уркаганами дозволило Інні Германівні набути зв'язків вищого – міжнародного – рівня. Мова йде про американських бізнесменів «совкового» розливу – братів Черних, яких західні спецслужби ставлять в один ряд із такими легендарними персонажами, як Япончик і Сьова Могілевич.

Зводять наклепи, що саме Черниє в 1998 році стали «спонсорами» депутатства Богословської, та ж, у свою чергу, зобов'язалася лобіювати бізнес-інтереси «нових американців» в Україні. Ці чутки підтверджує той факт, що інтереси фірм заокеанських братів обслуговували адвокатські контори Інни Германівни, а їх господиня, будучи вже народним депутатом, абсолютно не криючись відстоювала домагання Черних на Миколаївський глиноземний завод».

Не будемо переповідати чутки про те, що Інну Германівну пов’язували свого часу надто близькі відносини з кримінальним авторитетом на прізвисько «Краб». Але в Харкові автору розповідали про схеми заробітку нею «шарових» грошей за участю «Краба»: створити клієнту проблеми і вирішити їх. Не задарма, звісно.

Кажуть, у директора бісквітної фабрики, нині Героя України Алли Коваленко в ті часи раптом «збунтувався» номінальний співзасновник фірми, якому «на папері» належало 10%. І зажадав «відступного». Це здивувало маститу бізнесвумен: до того «болванчик» поводив себе, отримуючи якусь дещицю грошей за свою фіктивну участь у фірмі, сумирно. Довелося купити нахабі квартиру з телефоном у центрі Харкова. Адже той мав усі підстави виграти суд. Але скандаліст не вгамувався і вимагав ще грошей. Коваленко обурено відмовилася. Тоді до неї нібито завітала ціла компанія на чолі з «Крабом», погрожуючи «великими неприємностями». Налякана Коваленко, як розповідають, звернулася по допомогу до юриста Інни Богословської. Яка «все порішала» з «Крабом». Але, кажуть, була тут одна деталь – «миротвориця» взяла за «усунення загроз» десять тисяч доларів. За чутками, це лише одна з кількох десятків подібних справ «талановитої юристки».

Особа з такими непересічними здібностями закономірно привернула увагу олігарха – зятя Кучми Віктора Пінчука. Апофеозом їхніх стосунків став самовідданий захист Богословською незаконно приватизованого Пінчуком Нікопольського феросплавного заводу від реприватизації. І де та інтелігентність поділася! Вся Україна заціпеніла від реплік Інни Германівни у пікеті біля прохідної заводу типу «очко сыграло», «жлобы из Киева».

Не дивно, що Віктор Михайлович вкладав великі кошти і в «Команду озимого покоління», і у партію «Віче», і тепер – у «торпеду» імені Яценюка. Адже Інна Германівна готова буквально на все – за відповідну плату.

Взагалі, вона поборниця «свободи слова». Особливо – солоного.

Журналіста Олега Ляшка (тоді ще не депутата) вона назвала «моральним уродом», дніпропетровському телеведучому Борису Філатову на брифінгу запропонувала заглянути собі «між ноги».

А під час парламентських виборів 2006 року під вигаданим приводом закрила в судовому порядку до кінця виборів «9 канал» у тому ж Дніпропетровську. Увагу Інни Германовні тоді привернула присвячена їй частівка:

«Несутся годы друг за дружкой

И седина прическу пачкает.

Страдает девушка-старушка

И словоблудьем, и горячкою».

Смішно, але в своєму позові до журналістів дніпропетровського «9 каналу», як свідчить один із сайтів, Інна Германівна вказала, що її зачепив вислів журналістів про те, що «її політичні проекти є продуктами одноразового використання». Слава Богу, що сама вона є продуктом багаторазового використання!

Славиться Інна Богословська і своєю неймовірною послідовністю. Ось вона каже в інтерв’ю: «В уряді, в якому є Азаров, Богословській робити нічого. І «Віче» теж робити нічого». Не минуло і трьох місяців, як ці горді слова були забуті. Інна Германівна благополучно влаштувалася в уряд, де Азаров займав другу після Януковича позицію, заступником міністра юстиції. А потім увійшла з ним до одного виборчого списку. Хоча раніше заявляла про те, що ПР на наступних виборах взагалі «шансів ніяких не має».

А яка постійність! Ще у 2001 році Богословська мило зізналася: «Я абсолютно не соромлюся того, що змінила три фракції: НДП, «зелених» і «Трудову Україну», <.> оскільки Бог мені дав можливість швидко розбиратися в ситуації, то я пройшла три школи і побачила три абсолютно різні політичні конструкції». З тих часів вона змінила ще кілька політичних сил. І нітрохи не соромилася. Ubi bene, ibi partia.

У передачі «Свобода слова» Савіка Шустера від 16 грудня 2005 року Богословська сказала дуже справедливі, як на думку автора, слова: «Сьогодні ми вимушені визнати: керівництво «Газпрому» – це практично колишні працівники ФСБ. Сьогодні методи роботи «Газпрому» ніякого відношення до господарської діяльності не мають. Спецслужби Росії отримують контроль над найбільшими підприємствами в Росії, і російський крупний бізнес використовується урядом Росії - вже як імперським урядом - в політичних цілях».

Але це не завадило їй через чотири роки просто огидно плазувати перед Кремлем і Газпромом на чолі парламентської газової «гоп-комісії».

І поливати брудом власну державу і власний уряд. (Останні три приклади неймовірної моральності Богословської автор наводить за матеріалом сайту «Обком»).

Гарненьку ж ви «торпеду» знайшли, пане Яценюк! Одна біда: дуже вже густий хвіст бруду за нею тягнеться. І люди це бачать. Тому поцілить вона не конкурентів, а скоріше вас самого. Прямісінько в корму...

... ...
 


Комментарии
комментариев: 0

...
Новости партнеров


Дайджест
30.07.21
После трех проваленных попыток протащить через Раду драконовский законопроект №4167 "поборники экологии" запланировали на осень новый удар по промышленникам.
29.07.21
29.07.21
Додатковою загрозою для зриву опалювального сезону є фінансова розбалансованість ринку. Ще раз наголошую – ціна на ринку електричної енергії не покриває собівартість її виробництва! Це може значно ускладнити проведення ремонтної кампанії та унеможливить формування належних запасів вугілля.
29.07.21
Цены на продовольствие на мировых рынках бьют рекорды. Этим умело пользуются отечественные агрохолдинги, активно вывозя аграрное сырье на экспорт. Государство отказалось контролировать экспорт сельхозпродукции, поэтому уже осенью мы можем получить продовольственный дефицит на внутреннем рынке.
Цены на бензин и дизельное топливо постоянно росли с начала лета, а автогаз, стоимость которого долгое время оставалась стабильной, резко подорожал в июле.
28.07.21
28.07.21
По Раде прошёл слух, что парламентское большинство попытается уже к началу шестой сессии в сентябре рассмотреть все 11 300 правок к законопроекту №5600, который повышает налоги практически для всех отраслей экономики и простых украинцев.
Неофициальное трудоустройство в Украине сокращается, но его уровень все еще очень высок — в тени трудится каждый пятый украинец. Власть начала новый этап борьбы с неформальной занятостью. К чему это приведет?
26.07.21
26.07.21
Украина - одна из беднейших стран в Европе. Наши зарплаты сегодня не сопоставимы с европейскими. Поэтому многие украинцы едут за границу на заработки. Зато мы успешно догоняем Евросоюз по уровню цен на продукты питания. Да что там догоняем: по многим наименованиям цены в наших супермаркетах давно обогнали европейские.
23.07.21
Украине обещают $245 млн и еще помочь привлечь $1 млрд частных инвестиций — это капля в море на фоне проблем с возможным прекращением транзита российского газа.
23.07.21
Министр развития громад и территорий Алексей Чернышов заявил, что Кабмин намерен в ближайшие три года построить инфраструктуру для 25 индустриальных парков. Звучит все это, безусловно, смело и амбициозно. Вопрос в том, насколько можно верить правительству?
22.07.21
22.07.21
Украина обозначила свою позицию по Северному потоку-2, но это вряд ли поможет изменить позиции США и Германии. Поэтому нашей власти следует серьезно задуматься над разработкой альтернативных планов на случай, если загруженность нашей ГТС упадет.
21.07.21
20.07.21
16.07.21
15.07.21
13.07.21
09.07.21
08.07.21
07.07.21
06.07.21
05.07.21
02.07.21
01.07.21
29.06.21
25.06.21
24.06.21
18.06.21
17.06.21


Жми «Подписаться» и получай самые интересные новости портала в Facebook!