Подробнее Запомнить город


Луценка затримала німецька поліція за дебош?

размер текста:

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко знову опинився у епіцентрі скандалу. Місце події цього разу – аеропорт німецького міста Франкфурт-на-Майні, в поліцейський відділок якого був доставлений Луценко разом зі своїм старшим сином.
За інформацією "Української правди", Луценка через неадекватну поведінку, спричинену алкогольним сп’янінням, не пустили на борт літака, що з Франкфурту відлітав до Південної Кореї.

5-8 травня був запланований візит Луценка до Сеулу. Його відрядження було узгоджено з прем’єр-міністром Тимошенко, а в рамках поїздки передбачалася, окрім іншого, зустріч Луценка з главою уряду Кореї Хан Сін-су.

Луценка у поїздці супроводжував його старший син Олександр та керівник управління міжнародних зв’язків МВС Сергій Калюк.

Вони вилетіли з Києва 4 травня. Чим займалися Луценко в літаку, а також в транзитній зоні аеропорту Франкфурту перед оголошенням посадки на Сеул – невідомо.

Однак співробітники авіакомпанії "Люфтганза" відмовилися пустити Луценка на борт літака. За інформацією "Української правди", вони скористалися правом відмовити в посадці пасажира в стані алкогольного сп’яніння, керуючись інтересами безпеки польоту.

Далі, за словами співрозмовника "Української правди" в дипломатичних колах, між Луценком і співробітниками авіакомпанії "Люфтганза" сталася сутичка. Міністр наполягав, щоб йому дозволили зайти на літак, однак персонал аеропорту викликав поліцію.

Після того, як літак до Сеулу відлетів без Луценка, поліція стала з'ясовувати особу дебошира. До аеропорту прибув Сергій Дятлов – співробітник консульства України у Франкфурті, відряджений на цю посаду від МВС.

Цю інформацію також оприлюднило німецьке видання Bild.

Німецький таблоїд пише, що "українці вчинили сварку із правоохоронцями, грубо лаялися, кидали у них своїми мобільними телефонами і билися". Поліції довелося викликати підкріплення і застосувати силу. Особливо агресивно поводився син міністра – як пише німецька газета, на нього навіть вдягнули наручники.

Bild стверджує, що у відділку в Луценка-молодшого зафіксували вміст алкоголю у три проміле. Міністру вдалося уникнути тесту на алкоголь, пред’явивши дипломатичний паспорт.

Луценко разом з супроводжуючими особами провів ніч у готелі в аеропорту Франкфурту та відбув до Сеулу з запізненням на добу – 5 травня. Однак це не вплинуло на його робочий графік, оскільки на перший день перебування в Південній Кореї в міністра не було заплановано офіційних заходів.

"Українській правді" не вдалося отримати коментар самого Луценка. Замість міністра перед відльотом до Сеулу з Франкфурту ситуацію прояснив начальник управління міжнародних зв’язків Сергій Калюк, який супроводжував керівника МВС.

За його словами, Луценко справді запізнився на літак до Сеулу, хоча вчасно прибув до Франкфурту з Києва. Причини він не назвав – але це не було запізнення, спричинене затримкою рейсу Київ-Франкфурт.

Калюк уточнив, що син супроводжував Луценка у поїздці до Кореї за рахунок родини міністра. Він також підтвердив, що Луценко справді контактував з поліцією аеропорту Франкфурт, але спростував факт затримання міністра.

"Враховуючи дружні контакти з місцевою поліцією, вони нам допомогли після того, як ми запізнилися на літак, зв’язатися з "Люфтганзою" і перебронювати квиток", - сказав Калюк.

Такою є офіційна версія – хоча очевидно, що у функції поліції не входить допомагати з переоформленням квитків.

Це не перший інцидент представників української владної еліти за кордоном впродовж останніх місяців. На новорічні свята згоріло швейцарське шалє, де на новорічні свята відпочивав глава секретаріату президента Віктор Балога, його заступник Ігор Пукшин та керівник офісу президента Олег Демченко. А в місті Дубаї стався інцидент за участі місцевої поліції у Давида Жванії після надто бурхливого святкування православного Різдва.

... ...
 


Комментарии
комментариев: 0

...
Новости партнеров


Дайджест
21.05.18, ubr.ua
На каких условиях можно продавать иностранным инвесторам.
21.05.18, Газета.ru
Президент Болгарии предлагает построить прямой газопровод из России.
Наша страна может частично сбалансировать свою энергосистему силой рек. Это потребует больших вложений, но сулит и немалые выгоды.
21.05.18, ubr.ua
Украинским компаниям по заграничному трудоустройству прописали драконовские правила игры.
21.05.18, ubr.ua
Бизнес-ассоциации проработали несколько нововведений, которые позволят контролировать завозимый товар.
Как показали данные статистики, Украина в январе–марте приросла валовым продуктом на 3,1% по сравнению с уровнем первого квартала прошлого года.
Валютный рынок ждет либерализация, но гайки при этом все еще могут закрутить.
21.05.18, Сегодня
Землячества обеспечат вышиванками и книгами за счет госбюджета.
21.05.18, ubr.ua
Бизнес-ассоциации проработали несколько нововведений, которые позволят контролировать завозимый товар.
Из двух зол — коррупция или тирания — электорат склонен выбирать второе: Малайзия тому свежий пример.
19.05.18
18.05.18
17.05.18
16.05.18
15.05.18


Жми «Подписаться» и получай самые интересные новости портала в Facebook!